Słowa “perwersja” to odchylenie od pierwotnego znaczenia, stanu lub kierunku, w kierunku zniekształcenia lub załamania pierwotnego celu: wszelkie zło jest perwersją dobra. Tytuł ten jest niewątpliwie pierwszym znaczeniem słowa perwersja. Tym samym książka pt. “Perversion. Perwersja. Tom 1” T. M. Frazier to mroczna opowieść o trudnej miłości, życiu po obu stronach barykady. Życie, w którym panują rządy gangów, a samo istnienie jest tak kruche, jak tutejszy lód.

O czym traktuje ta powieść?

Dwoje ludzi żyjących w okrutnym i bezprawnym świecie, którzy nie powinni byli się spotkać, ale pokochają się i będą musieli wybierać. Ponieważ w ich świecie emocje są niebezpieczne i mogą być śmiertelne. Morderca i złodziej spotkali się przed laty, ale ich drogi szybko się rozeszły, a mury, którymi są otoczeni, są tak niebezpieczne, że nie wiedzą, że są tak blisko, a jednocześnie tak daleko od siebie.

Kim jest główna bohaterka?

Emma ma talent, nie dość, że świetna złodziejka, to jeszcze ma za sobą trudne wychowanie i niełatwe życie, więc musi sobie jakoś radzić, ale los daje jej szansę i wraz z przyjaciółmi przeprowadza się do nowego domu. Niestety, Marco nie jest miłym facetem, a życie, w które dziewczyna właśnie wkroczyła, to świat przestępczy. Potrzebując się spieniężyć, chroniąc się przed najgorszymi sposobami, Emma oferuje kradzież i zapłatę za Marco.

Kim jest Tristan?

Tristan również dostał szansę na nowy dom, on również znalazł się w środku świata gangów. Teraz jest zabójcą i zabija bez wahania. Tych dwoje zawsze o sobie pamięta, ale kiedy w końcu się spotykają, wiedzą, że to wszystko jest skomplikowane. Są wrogami, powinni kopać sobie dołki. Ale to nie działa dla nich, ponieważ ich emocje i pragnienia są silne.

Co jest intrygującego w tej powieści?

Uwielbiana jest ta autorka i jej książki. Są one wszystkie:

  • mroczne historie,
  • przeplatane pożądaniem,
  • wciągają czytelnika,
  • nie pozwalają mu odejść.

Książka pt. “Perversion. Perwersja. Tom 1” T. M. Frazier to historia, tak nierealna i tak nierzeczywista, a jednocześnie tak niesamowita i tak dobra, że trudno się z niej wyrwać. Fani autorki i nie tylko będą zachwyceni. Jeśli jednak szukacie słodkiej, romantycznej opowieści, to jej tu nie ma. To mocna, mroczna, brutalna historia, która sprawi, że będziesz obgryzać paznokcie z niepokoju i odczuwać ból razem z bohaterami, historia pełna emocji, która uderzy w czytelnika z siłą tornada.